Assessment onderzoek
Geplaatst op maandag 1 maart 2010
’t Was best een wat spannend weekend. Vrijdag had ik van de Personeel en Organisatieadviseur begrepen dat hij een kleine twee jaar terug ook al een MDI assessment had gedaan en daar kreeg ik de uitkomsten van mee. En die uitkomsten waren compleet anders dan de uitkomsten van dit onderzoek. Op alle drie de onderzoeken (gedrag, drijfveren en talenten).
Hulp zoeken
Ik zat er er best over in. Om die reden heb ik vrijdagmiddag ook maar contact opgenomen met MDI Nederland. En gevraagd hoe dat kon. Ik kon me immers nog heel goed herinneren van mijn opleiding tot gecertificeerd MDI consultant dat dat niet voorkwam. Het antwoord dat ik zondagmiddag ontving was dat het inderdaad nogal bijzonder was.
Gesprek aangaan
Er werd voorgesteld dat ik het gesprek er maar gewoon over aan moest gaan. Aangaan en betrokkene vragen wat er in de afgelopen twee jaar gebeurd was waardoor zijn beeld over zichzelf zo compleet anders was geworden. Dat heb ik gedaan en toen werd ook wel duidelijk dat de uitkomsten van het vorige onderzoek niet representatief waren voor betrokkene.
Van slag
Hij had twee jaar geleden een paar dagen tevoren zijn beste vriend verloren en was nogal van slag geweest toen hij het onderzoek maakte. Hij had zich toen ook helemaal niet herkend in de rapportage en het negatieve advies dat gegeven werd. Gelukkig was dat nu anders. Hij was content met de uitkomsten. Ze waren representatief voor wie hij was. Ook al kon ik hem ook niet als volkomen geschikt voor de vacature adviseren, hij herkende zich wel in de rapportage.
Loopbaanbegeleiding: Twitteren »« Communicatie: Miscommunicatie
Trainingen over dit onderwerp
| Datum | Training | Locatie |
|---|---|---|
| Do 8 november '12 | 2 daagse communicatietraining Liever Communicatiever | Leeuwarden, meld je aan |
Gerelateerde artikelen
Plaats een reactie
ConFront is niet verantwoordelijk voor geplaatste reacties en aanvaardt geen enkele vorm van eventuele aansprakelijkheid en behoudt zich het recht zonder aankondiging reacties in te korten of te verwijderen, als dit gepast wordt geacht. Het veld 'website' is optioneel. Je link wordt gekoppeld na controle van de reactie.






Liever Assertiever
Liever Je Droombaan
Liever Voor Elkaar
Liever Energieker
Liever Communicatiever
Liever Gelukkig Met Mindfulness