Assertiviteitstraining in Leeuwarden, Friesland en Amsterdam

Wil je meer jezelf zijn, effectiever communiceren of beter voor je belangen opkomen? Volg dan nu de assertiviteitstraining Liever Assertiever van ConFront Coaching en Training. De assertiviteitstraining van ConFront is vooral bedoeld voor mensen die hun gebrek aan assertiviteit compenseren met defensief, indekkend en terugtrekkend gedrag.

De assertiviteitstraining is ook bedoeld voor mensen die hun gebrek aan assertiviteit compenseren met agressief gedrag, die onbewust onvoldoende rekening houden met het effect van hun gedrag op andere mensen.

Na afloop van de assertiviteitstraining heb je inzicht in je gedrag, je kiest bewuster en trekt beter je grenzen. Is een assertiviteitstraining iets voor jou? Klik hier voor meer informatie over de assertiviteitstraining Liever Assertiever van ConFront. In de agenda kun je zien wanneer de assertiviteitstraining plaatsvindt in Leeuwarden, Friesland en in Amsterdam.

Assertiviteit van de agenda van ConFront

DatumTrainingLocatie
Do 7 juni '123-daagse assertiviteitstraining Liever AssertieverLeeuwarden, meld je aan
Do 27 september '123 daagse assertiviteitstraining: Liever AssertieverLeeuwarden, meld je aan
Do 22 november '123 daagse assertiviteitstraining: Liever AssertieverLeeuwarden, meld je aan

Bekijk de complete agenda en lees artikelen over assertiviteit.